Stworzymy każdy klimat

MASTA jest wysoko specjalistycznym przedsiębiorstwem w dziedzinie wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa. Zajmuje się projektowaniem, kompletacją, montażem i serwisem instalacji chłodniczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych m.in. w sklepach, biurach, mieszkaniach, lokalach usługowych i zakładach produkcyjnych.

MASTA wykonuje ekspertyzy i opinie dotyczące poprawności działania instalacji chłodniczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.

MASTA zajmuje się dostawą, montażem i uruchomieniem urządzeń klimatyzacyjnych wykonywanych przez japońską firmę FUJITSU. Oferta obejmuje: klimatyzatory ścienne, ścienno-przysufitowe, przypodłogowe, uniwersalne/przysufitowe, kasetonowe, kanałowe, multisplity, domowe pompy ciepła, systemy klimatyzacji AIRSTAGE: VRF V-II, VRF J-II oraz VRF VR-II.
Systemy FUJITSU, w których zastosowano energooszczędne technologie i układy sterowania, gwarantujące wysoką efektywność, skuteczność działania i redukcję zużycia energii, stosowane są do pomieszczeń biurowych, sklepów a także mieszkań.

MASTA jest przedstawicielem handlowym firmy "TROX" Austria GmbH, technologicznego lidera rynku, oferującego kompletny program komponentów do centralnych i zdecentralizowanych systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. W zakresie rozwiązań od poziomego nawiewu, przez zabezpieczenia przeciwpożarowe i techniki filtracji po regulację przepływu powietrza.

Zobacz nasze Referencje